Publicēja: Lauma | 2011-05-12

“We are the youth of nation”

Mēs esam Latvijas nākote, jaunatne – spēks un gundrība (vai daile). Mēs esam jaunie zinātnieki (vai varbūt hakeri, uzņēmēji, diplomāti, vārda brīvības aizstāvji utt.). Daudzus no mums gaida diža nākotne – kaut kādā ziņā mēs varbūt jau esam diži (vai vismaz lieliski) un nākotnē mēs paveiksim vēl vairāk. Mēs esam…

Kur mēs esam? Mēs stāvam uz pleciem cilvēkiem, kas dara… citas lietas. Lietas, kas parasti mums nešķiet tik valdzinošas. Kāds raksta Eiropas (un citu) projektu pieteikumus. Kāds 7 reiz skaita un pārskaita, kurā projektā tavu zinātnisko darbību ierakstīt šomēnes, lai sanāktu pareizā lieluma alga. Kāds organizē tavu komandējumu/pieredzes apmaiņas braucienu, kurā tu uzzināsi daudzas lieliskas lietas, gūsi idejas un jaunus plānus. Kādam no viņiem pašiem prognozēja dižu nākotni savlaik. Kādam nē. Kādam (daudziem) no viņiem altruistiskas rūpes varbūt ir kritiskā lieta, kas ļauj just gandarījumu par kārtējo aizvadīto dienu. Bet tomēr – kad tu rakstītu rakstus (lai vai cik grūta rakstu rakstīšana ir), ja visu tavu laiku aizņemtu saimnieciskā darbība?

Tāds nieks – darba vadītājs man konferencē posteru sesijas sākumā iedeva puslitra pudelīti ar ūdeni – bet tas bija viens no kritiskajiem elementiem ceļā uz veiksmīgu izdošanos, jo pēc tam es kādu stundu norunāju praktiski nepārtraukti. Un es pati taču neatcerējos, ka man tas ūdens var noderēt.

Viens no daudzajiem niekiem (tādu apkārt ir tonnām), bez kura nebūtu…

Advertisements

Vēlies kaut ko piebilst?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: