Publicēja: Lauma | 2015-12-23

Rūtaina šalle

Ziemassvētki bieži ir motivācija atkal kaut ko uztaisīt. Tā kā stipri ticu, ka dāvanas saņēmējs manu blogu nelasa, tad bilde jau tagad.

šalle

Pašadīta, krāsaina vilnas šalle, autors: Lauma

Materiāls: vilna, pārpalikumu dzija, dzijas resnumi drusku atšķirās (labi, nevis drusku, bet līdz divām reizēm, tāpēc gludināšana šai šallei ir ļoti noderīga).

Raksta uzbūvē: iekšējās rūtiņas gludajā adījumā (pārmaiņus uz vienu un otru pusi), perimetra rūtiņas – pārmaiņus rievotajā rakstā un 1:1 valnītī, stūri – rīsu rakstā. Gali pirms bārkstu pielikšanas notamborēti ar divām kārtām īso stabiņu. Pirms fotogrāfēšanas ļoti kārtīgi izgludināts, lai nav kurkuļains un malas gludas. Ja uz katru rūtiņu jāievelk vismaz viens diega gals (jo otru es māku ieadīt), tad šāda izmēra šallei tas aizņem krietni daudz laika.

Krāsas: tumšā krāsa ir tumši zila, nevis melna, kā izskatās bildē. Pārējās – balta, citrondzeltena, divas sūnzaļas un divas zaļgansmilškrāsas (nesaprotu, kas tāš vispār par krāsām, kāpēc kāds tādas ir uztaisījis – atsevišķi tās katra izskatās pēc sū**, bet uz pārējo fona noder par klusinātāju).

Advertisements

Responses

  1. […] iepriekšējā rūtainā šalle izrādījās mežonīga laika rīma galiņu ievilkšanas ziņā, man ieteica izmēģināt entrelaku […]


Vēlies kaut ko piebilst?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: